Firma ARCAR jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem olejów, środków smarowych, płynów eksploatacyjnych, kosmetyków, akumulatorów i akcesoriów samochodowych największych i najbardziej renomowanych marek światowych, takich jak: Atas, Sonax, STP, Philips, Moje Auto, Xeramic, Prestone, ERC, Wunderbaum, WD-40, Permatex, Pro Seal, Mikalor, Turtle Wax, Cyclo, K2, F1, Versachem, Prima, Narva, Alca, Fanfaro, Mannol, Orlen, Boryszew, Noxy.
Dysponujemy magazynem zapewniającym utrzymanie stabilnego zapasu towarów i ciągłości dostaw. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu fachowych porad i pomogą w wyborze potrzebnych produktów. Dbamy o to, aby każdy nasz klient miał możliwość zakupu towarów z jak najszerszego asortymentu. Dzięki tym staraniom udało Nam się zdobyć zaufanie licznego grona odbiorców, które wciąż się powiększa.
Mając na uwadze ciągły rozwój stworzyliśmy własną markę SELECT, w której gamie znajdują się płyny do spryskiwaczy, woda demineralizowana, płyny i koncentraty do chłodnic. Będziemy stale poszerzać tę ofertę, aby sprostać oczekiwaniom Naszych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY